Dom

Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.

profil firmy
Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd. z siedzibą w Dongguan Guangdong China, który jest profesjonalnym i wiodącym producentem złącz RJ45, oferującym produkty wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie.

Firma założona w 2012 roku, która jest młodą firmą. Zajmowaliśmy się projektowaniem, produkcją i marketingiem złącz do aplikacji sieci Ethernet, głównych produktów, w tym: Zintegrowanego (RJ45) Connector Connector (ICM), RJ45 Jack bez magnesów, RJ45 z USB i SFP Cage & Connector.

Nasze warsztaty zajmują powierzchnię ponad 1200 metrów kwadratowych. Dysponujemy 10 profesjonalnymi liniami montażowymi i około 150 wykwalifikowanymi pracownikami. Posiadamy warsztaty dziurkowania, warsztaty wtryskowe i warsztaty z wtyczkami automatycznymi do samodzielnego zaopatrywania większości metalowych części, części z tworzyw sztucznych i komponentów.

Mamy świetny zespół R & D, mamy kilka patentów na złącza RJ45. Z powodzeniem opracowaliśmy układane magnetyczne złącze RJ45 2 * N z funkcją PoE / PoE + i inne.

Uzyskaliśmy certyfikaty CE i RoHS dla naszych produktów, a my przeszliśmy audyt na standardową certyfikację ISO9001: 2008 w 2012 roku i co roku zdawaliśmy audyt odnowienia.

Naszą misją jakości jest dostarczanie produktów i usług przy użyciu ustalonych standardów jakości oraz spełnianie lub przekraczanie oczekiwań klientów. Aby osiągnąć ten cel, staramy się wytwarzać komponenty i zespoły, które zawierają optymalny poziom niezawodności i wydajności w projektowaniu, produkcji i dostawie.

To, co robimy, łączy świat z przyszłością. Budujemy platformę obsługiwaną przez różnego rodzaju złącza RJ45 i moduł SFP dla producentów urządzeń sieciowych. To sprawi, że Twoje urządzenia sieciowe staną się bardziej profesjonalne i konkurencyjne.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
2012 sierpnia powstaje BroadTop Electronic Technology.

W grudniu 2012 r. Przeszliśmy audyt na standardową certyfikację ISO9001: 2008.

W 2013 r. Nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorem Isreal, aby zbadać rynek i zapewnić lepszą obsługę.

W 2015 roku nawiązujemy współpracę z dystrybutorami na rynku rosyjskim i koreańskim.

Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.
Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.
Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.
Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.
Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Rodzaj działalności

Producent

marki : B-TOP

Ilość pracowników : 300~500

Rok założenia : 2012

pc Export : 60% - 70%